پوشش پاسیو
پوشش پاسیو


پوشش پاسیو

پوشش پاسیو  و  اجرای سقف پاسیو با استفاده از نورگیر حبابی بمنظور بهره گیری از نورگیر پاسیو درعین آببندی کامل و عایق گرما و سرمابودن و همچنین قابلیت بازشو بودن نورگیر حبابی جهت تهویه و دسترسی به فضای بالای  سقف ،بهترین گزینه ممکن می باشد. 

 شرکت نورگیر گستر طراح ، تولیدکننده و مجری انواع پوششهای نورگیر و سقف های سبک و نورگیرهای ساختمانی ،پوشش سقف حیاط خلوت ،پوشش نورگیرپاسیو، پوشش تراس و سقف خرپشته،پوشش استخر،نورگیر حیاط خلوت، گلخانه،پوشش پارکینگ ،بالکن و تنها تولیدکننده بارانگیر پنجره درایران و...می باشد. با توجه به بالا رفتن جمعیت و کوچک شدن فضاهای منازل که موجب شده است در ساختمان سازی ها تمامی فضا ها به کار گرفته شود.یکی از فضاهایی که در بیشتر مواقع بدون استفاده می ماند و قابلیت کاربری بالایی را می تواند داشته باشد حیاط خلوت(سقف حیاط خلوت) و پاسیو(سقف پاسیو) می باشد.

پوشش پاسیو

شرکت نورگیر گستر با در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی و اقلیمی کشورمان, طیف وسیعی از نورگیرهای گنبدی , اکرولیک , پلی کربنات را ارائه می دهد. این نورگیرها با توجه به ویژگی های چشمگیر آن از قبیل: زیبایی , سهولت نصب , ایمنی بالا در برابر شکستن , آب بندی کامل نسبت به نورگیرهای شیشه ایی قدیمی اولویت داشته و در مدل های مختلف قابل اجرا می باشد.

نورگیر حبابی با پایه فایبر گلاس : به طور کلی این مدل از نورگیر از سه بخش حباب , از جنس ورق اکرولیک با لایه ی ضد UV , پایه از جنس فایبر گلاس مسلح به رزین و ژلکوت و المانهای اتصال پیچ و مهره ای کاملا آب بند تشکیل شده است . این نورگیرها در رنگ های متنوع و ابعاد استاندارد تولید شده و قابلیت نصب تعداد نامحدود این نوع پوشش در کنار همدیگر باعث می شود که در اجرای ابعاد مختلف خللی وارد نشود.

پوشش پاسیو

 پوشش پاسیو شما با متریال نورگیر حبابی(کوپل) در دو مرحله آهنگری و نصب  نورگیر و آببندی آن توسط ایزوگام انجام می گیرد. در پوشش سقف حیاط خلوت با متریال  ورق پلیمر(پلی کربنات) نیز مرحله اول آهنگری سازه می باشد و مرحله بعد نصب ورق پلی کربنات و آببندی آن توسط زهوارهای مخصوص و فلاشینگ ورق گالوانیزه صورت میگیرد. از لحاظ مالی نیز قیمت نورگیر حبابی بالاتر از ورق پلی کربنات با سازه فلت می باشد. اما مزایایی همجون زیبایی، کاملا آب بند بودن ، و عدم دم کردن هوای زیر پوشش پاسیو را دارد.

مزایای نورگیرهای حبابی:

 رنگ فریم ها در انواع مختلف
با نوردهی بالای پوشش نورگیر شما
 عدم دید از بیرون 
نشکن و مقام در برابر اشیاء سنگین و تحمل بارهای سنگین
 قابل شست و شو
با آبندی کامل بدون نفوذ آب و گرد و غبار
نصب در کوتاهترین زمان 
دارای پنجره تهویه هوا و ورودی به سقف نورگیر
 زیبا و شیک متناسب با فضای کاربردی شما

پوشش پاسیو

 

ضوابط شهرداری برای اجرای پوشش پاسیو و پوشش حیاط خلوت:
نورگیری كه پايين ساختمان و معمولا بصورت حياط خلوت است ، زماني كه در اختياز يكي از واحدها قرار گرفته باشد اگر تا ارتفاع واحد مورد نظر با سقف كاذب پوشانده شود از اين لحاظ كه مزاحمتي براي ساير واحدها ايجاد نميكند ، منع قانوني ندارد.با اين حال چنانچه مالك مورد بحث پوشش پاسیو  واقعي و معمولي از جنس آجر و گچ و غيره تا ارتفاع آپارتمان خود در حياط خلوت ايجاد كند هم از جهت قانون تملك آپارتمانها و هم از حيث مقررات شهرداري مرتكب خلاف شده است

سقف حیاط خلوت و سقف پاسیو به دلیل ایجاد فضایی جهت اتاق و آشپزخانه و یا به کارگیری موارد دیگر و بزرگ کردن فضای منزل به کار می رود. شرکت نورگیر گستر با توجه به سالها تجربه و پرسنل مجرب، در زمینه ساختمان و امور تخصصی آن مانند: سقف پاسیو ،سقف حیاط خلوت،نورگیر،ورق پلی کربنات و .... آماده همکاری با مشتریان عزیز می باشد .لینک های پر بازدید

وب سایت های مرتبط

نورگیر گستر را دنبال کنید

iconbox-facebook icon-rss icon-linkedIn icon-linkedIn pinterest

تماس با نورگیرگستر

آدرس: تهران، خیابان ستارخان خیابان حبیب الهی روبروی خیابان هشتم پلاک 132
تلفن : 66555770-66555771
نمابر: 66553562


ایمیل: noorgirgostar@gmail.com

پوشش پاسیو