پوشش حیاط خلوت
سقف حیاط خلوت

پاسیو یا حیاط خلوت نورگیری مناسب برای ساختمان مخصوصاٌ برای طبقه همکف یا اول محسوب می شود بسیار ی از ما در این باور هستیم که با احداث سقف حیاط خلوت نورگیری حیاط و پاسیو  خود را از دست خواهیم داد با استفاده از نورگیر حبابی و ورق پلی کربنات می توان برای حیاط خلوت خود سقف احداث نمود و آن را به محیطی آبند تبدیل نمود. با احداث سقف حیاط خلوت و بازشو و آبند بسیار زیبا دیگر به حیات خلوت خود به محیطی جذاب ،نورگیر،و مکانی که در آن می توان هوای تازه را استنشاق نمود تبدیل نمود. نورگیر های حبابی بهترین پوشش برای سقف حیاط خلوت می باشد و علاوه بر این پوشش ،پوشش پلی کربناتی نیز برای این مکان پیشنهاد می گردد. نورگیر های حبابی که به نورگیر های سقف بازشو حبابی نیز معروف هستند پنجره ای سقفی بسیار مناسب جهت عبور و مرور هوا می باشند.

برای پوشش سقف حیاط خلوت و پاسیو  سقفی نیاز است که علاوه بر استحکام کافی دارای نور دهی و بازشو بودن جهت تردد هوا و عبور ومرور افراد و همچنین عایق بودن را نیز دارا باشد. سقف حبابدار پاسیو را که به سقف نورگیر حبابی پاسیو نیز معروف است متریال مناسبی جهت پوشش حیاط خلوت در نظر گرفته است. حیاط خلوت نورگیر ساختمان محسوب می شود به این عنوان نمی توان در آن سقفی توسط تیرچه و بلوک احداث نمود. برای پوشش سقف پاسیو ترجیحا نورگیر حبابی پیشنهاد می شود سطح گنبدی شکل این نورگیر ها برای جلوگیری از انتقال صدا به داخل این چنین تعبیه شده است. پایه فایبر گلاس نورگیر حبابی دارای سه نوع پوشش می باشد که عایق صدا و سرما و گرما باشد.برای تعیین قیمت نورگیر حبابدار پاسیو خود می توانید با مشاوران خود در تماس باشید وعلاوه بر مشاوره از بازدید و طراحی رایگان نیز برخوردار شوید.

پوشش پاسیو

اهداف ما برای ایجاد سقف حیاط خلوت این است که پوشش حیاط خلوت باید نورگیر, عایق صدا و گرما , بازشو , آبند باشد . پاسیو مکان بلا استفاده می باشد که مشکلات بسیاری دارد. با احداث سقف نورگیر پاسیو توسط متریال هایی مانند نورگیر حبابی و ورق پلی کربنات شما علاوه بر اینکه مشکلات پاسیو خود را حل کردهاید این مکان را نیز به متراژ منزل خود بیفزایید. بهترین پوشش پاسیو نورگیر حبابی کوپل می باشد نورگیر حبابی متشکل شده از: پایه فایبر گلاس حباب اکرلیک و المان های اتصال سقف پاسیو حبابی دارای نوردهی بالا می باشد و شما را در طول روز از روشن کردن چراغ و نور مصنوعی بی نیاز می سازد.نورگیر حبابی سقف آبند پاسیو را به شما تحویل می دهد که دارای بازشو نیز می باشد که این سقف نورگیر بازشو به آبندی پوشش حیات شما هیچ گونه آسیبی وارد نخواهد کرد. یک نوع دیگر از پوشش سقف حیاط خلوت ورق پلی کربنات می باشد که از نظر نوردهی از سقف پاسیو حبابی قوی تر می باشد ولی از نظر استقامت ضعیف تر می باشد. برای تعیین قیمت نورگیر پاسیو خود با مشاوران خود در تماس باشید و از بازدید به صورت رایگان در تمام نقاط تهران بهرهمند شوید.

پوشش حیاط خلوت

سقف حیاط خلوت

پوشش سقف حیاط

لینک های پر بازدید

وب سایت های مرتبط

نورگیر گستر را دنبال کنید

فیسبوک کلوب لینکدین لنزور پینترست

تماس با نورگیرگستر

آدرس: تهران، خیابان ستارخان خیابان حبیب الهی روبروی خیابان هشتم پلاک 132
تلفن : 66555770-66555771
نمابر: 66553562

ایمیل: noorgirgostar@gmail.com